Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Staniątki - Oferty wynajmu lokali użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Szafrańska

Czyżyny,Kraków(Staniątki + 19 km)

43,21 zł/m²24 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Szafrańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Zielińskiego

Dębniki,Kraków(Staniątki + 19 km)

66,13 zł/m²101,32 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 101,32 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

101,75 zł/m²28,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ BULWARÓW WIŚLANYCH LOKAL DWUPOMIESZCZENIOWY DO WYNAJMU - DZIELNICA.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²460 m² 16 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek biurowy leżący na Krowodrzy w Krakowie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego. Powierzchnia biurowa leży na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²200 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal O powierzchni 200 M2 na ulicy floriańskiej na poziomie -1 Lokal spełnia wymogi do prowadzenia klubu muzycznego. Składa się z kilku sal ( jedna z barem), zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Królewska

Nowa Wieś,Kraków(Staniątki + 19 km)

72 zł/m²91,48 m² 6 587 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Krzyszkowice

Krzyszkowice(Staniątki + 24 km)

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 28 m, zlokalizowany w nowym budynku w miejscowości Krzyszkowice. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji - około 500.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²177,68 m² 15 991 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia narożny lokal użytkowy o powierzchni 177,68 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Walerego Sławka. Lokalizacja: sam budynek położony jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, Aleja Pokoju

Nowa Huta,Kraków(Staniątki + 19 km)

202,50 zł/m²8 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus K1 *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.