Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Staniątki

Staniątki, małopolskie

  • 359 000 zł
  • 1 773 m²
  • 202,48 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Wardęga

Skontaktuj się

Działka budowlana Staniątki

Staniątki, małopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

359 000 zł

1 773 m²

202,48 zł/m²

Działka budowlana Staniątki

Zaktualizowane: 5 maja 2026

359 000 zł 1 773 m² 202,48 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 359 000 zł (202,48 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 773 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 75m; szerokość: 23m
  •   z dojazdem, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 17.73 a - z czego ok. 7.5 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (4MN3), z podstawowym przeznaczeniem pod lokalizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej realizowanej w formie budynków wolnostojących i bliźniaczych, z towarzyszącą zielenią urządzoną. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 23x75 m. Dojazd nieutwardzoną drogą wewnętrzną. (...)

Agent

Iwona Wardęga

535 613...

535 613 318

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Wardęga

535 613...

535 613 318

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Wardęga

Zostaw telefon, oddzwonimy